Ryszard Kajzer – grafik, autor plakatów, ilustracji, projektów książek i znaków graficznych. Absolwent Wydziału Grafiki ASP w Warszawie (1994-1999). Uczył się też w Schule für Gestaltung w St.Gallen w Szwajcarii. Asystował w Pracowni Projektowania Plakatu prof. Mieczysława Wasilewskiego, a od 2000 roku w Pracowni Projektowania Grafiki Wydawniczej i Plakatu prof. Lecha Majewskiego na warszawskiej ASP. Stypendysta Internationales Künstlerhaus Villa Concordia w Bambergu (Niemcy). Od 2006 prowadzi zajęcia na ASP w Warszawie, gdzie otrzymał stopień doktora (doktor habilitowany od 2020). Wykładowca również w: Miami Advertising School w Warszawie, Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Laureat wielu konkursów w kraju i za granicą. Prowadził warsztaty projektowania plakatu na uczelniach w Budapeszcie, Bukareszcie, Helsinkach, Oradei, Pilznie, San Luis Potosi, Sztutgarcie i Mexico City. Prace w zbiorach muzeów i galerii Berlina, Budapesztu, Essen, Helsinek, Hong Kongu, Lahti, Mexico, Mons, Paryża, Pekinu, Poznania, Toyamy, Trnavy i Warszawy. Założyciel Zerkaj Studio.
Andrzej Pągowski – absolwent PWSSP w Poznaniu. Autor prawie 2000 plakatów wydanych drukiem (od 1977 roku w Polsce i zagranicą). Zajmuje się też ilustracją książkową i prasową, jest autorem okładek wydawnictw płytowych, scenografii teatralnych i telewizyjnych, scenariuszy filmów i teledysków. Uprawia malarstwo. Był dyrektorem artystycznym i graficznym wielu pism, najdłużej polskiej edycji miesięcznika „Playboy”. Angażuje się w akcje społeczne. Jest autorem kilkudziesięciu plakatów prozdrowotnych, głównie antynikotynowych, przygotowuje projekty dla akcji Sprzątanie Świata.
Laureat licznych nagród polskich i międzynarodowych, m. in. w Konkursie The Hollywood Reporter w Los Angeles (Nagroda The Best of Show, sześć razy złoty medal, kilka srebrnych, brązowych i wyróżnień) oraz Chicago International Film Festival (Nagroda Srebrnego Hugona i wiele innych).
Brał udział w wielu wystawach indywidualnych w kraju i zagranicą. Jego plakaty znajdują się m,in. w zbiorach MoMA w Nowym Jorku i San Francisco oraz w Centrum Pompidou w Paryżu, Stripped House Museum of Art w Tokio, Circulo de Bellas Artes w Madrycie, Poster Museum w Lahti, Muzeum Plakatu w Warszawie. W Muzeum Kinematografii w Łodzi znajduje się ponad 500 jego plakatów. MoMA umieściło plakat „Uśmiech wilka” wśród 100 najważniejszych dzieł sztuki nowoczesnej w zbiorach Museum of Modern Art. Prace artysty są dostępne na stronie: www.pagowski.pl
dr Katarzyna Stanny, prof. uczelni – absolwentka Wydziału Grafiki ASP w Warszawie, studiów podyplomowych w Instytucie Historii UW oraz Instytutu Francuskiego w Warszawie. Pełnomocniczka (obecnie druga kadencja) ds. studiów niestacjonarnych Wydziału Sztuki Mediów warszawskiej ASP, gdzie od 2009 roku prowadzi Pracownię Obrazowania dla Mediów. Wykładała w Warszawskiej Szkole Filmowej, B. Lindy i M. Ślesickiego, Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz w Polskiej Akademii Nauk. Przez 10 lat wspólnie z Ojcem – prof. Januszem Stannym prowadziła Pracownię Ilustracji w Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi. W latach 2009-2014 pełniła rolę asystentki prof. Rosława Szaybo w Pracowni Fotografii Użytkowej na Wydziale Sztuki Mediów warszawskiej ASP. Pracuje dla Polskiej Akademii Nauk, zajmuje się grafiką użytkową, fotografią i pracą naukową. Jako projektantka biżuterii współpracowała ze Swarovski Elements.
Weronika Wawrzkowicz-Nasternak – twórczyni kanału „Rozmawiam, bo lubię”, dziennikarka Radia Nowy Świat, współautorka książki „Lizbona. Miasto, które przytula”, stała felietonistka „Magazynu Filmowego”. Zgodnie z nazwą projektu, który prowadzi od lat – rozmawia, bo lubi. Z każdym rokiem coraz bardziej.